18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Politikan

Etiketim: politikan

Miq, kolegë e politikanë i japin lamtumirën e fundit Nishanit

0
Ish presidentit Bujar Nishani po i jepet lamtumira e fundit nga miq, kolegë, bashkëpunëtorë dhe politikanë. Homazhet në nder të tij po zhvillohen në...

Këta janë politikanët dhe zyrtarët e lartë shqiptarë të shpallur non-grata...

0
Pas vendimit të sotëm të SHBA për të shpallur non-grata ish-deputetin Aqif Raki dhe biznesmenin Ylly Ndroqi, shkon në 6 numri i shqiptarëve që...

Astrologia bën parashikimin, nga lufta në Ukrainë tek politikanët shqiptarë

0
Astrologia Liza Gjika tregoi për "Shqipëria Live" se çfarë po ndodh me politikanët duke u bazuar tek yjet.Liza e nisi me luftën Rusi-Ukrainë duke...

Sanksionet ndaj Moskës/ Kryemadhi: Treçereku i politikanëve kanë biznese me Rusinë!

0
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, deklaron se një pjesë e madhe e politikanëve shqiptarë kanë biznese të lidhura me Rusinë, duke...

Qytetarët mesazh politikanëve/ “Nuk iu duam në protestë”

0
Qindra qytetarë kanë dalë në protestë për të kundërshtuar rritjen e çmimeve të naftës dhe produkteve ushqimore.Ashtu si katër ditë më parë, qytetarët kanë...

Rama: Përgjigje për politikanët dhe analistët në lidhje me ndihmën e...

0
Kryeministri Edi Rama ka reaguar ndaj zërave se Shqipëria nuk po jep asnjë ndihmë për Ukrainën.Përmes rrjeteve sociale, ai konfirmon se vendi ynë jo...

10 Fakte që Nuk Dini për Ibrahim Rugovën

0
10 Fakte që Nuk Dini për Ibrahim Rugovën

10 Fakte që Nuk i Dini për SALI BERISHËN

0
10 Fakte që Nuk i Dini për SALI BERISHËN

Duka: Nota ime për Bashën si politikan është 10, nuk më...

0
I ftuar në “Arena” nga Dritan Hila në RTV Ora, kreu PAA-së, Agron Duka tha se Bashës si politikan i vë notën 10. Duka: Mua nuk...

Hoxha tregon bisedën me një politikan që iu hetua pasuria: Më...

0
Gazetari Artan Hoxha nuk përmendi emra, por tha se dikur doli në media deklarimi i pasurisë së një kryetari Bashkie, për të cilin prokuroria...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS