Ballina Etiketimet Poliomielitit

Etiketim: poliomielitit

Fitore tjetër në përpjekjet për t’i dhënë fund poliomielitit

0
Nisma për t’i dhënë fund poliomielitit ka qenë afatgjatë. Përpjekjet për realizimin e këtij synimi kanë qenë të vazhdueshme që nga viti 1988, dhe,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24