17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Polifonisë

Etiketim: polifonisë

“Malet dhe këngët e kanë shpëtuar kombin tonë”/ Meta dekoron këngëtarët...

0
Presidenti i Republikës, Ilir Meta vizitoi sot Skraparin, ku vlerësoi me Dekoratën e lartë ‘Nderi i Kombit” këngëtarin e shquar Demir Zyko (pas vdekjes),...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS