14.5 C
Tirana
E hënë, 3 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Policore

Etiketim: policore

Emrat/ Dy operacione policore në Tiranë, tre persona të arrestuar

0
Policia e Shtetit ka bërë me dije rezultatet e dy operacioneve antidrogë, të koduara "Çokollata" dhe "Tujan".Policia tha se është ushtruar kontroll në banesën...

Shtohen forcat policore dhe kontrollet në kryeqytet, ja çfarë duhet të...

0
Policia Rrugore e Tiranës ka shtuar shërbimet dhe kontrollet në rrugët ku mungojnë vendkalimet, me qëllim parandalimin e aksidenteve dhe rritjen e sigurisë së...

Emërohet Drejtori i Agjencisë së Mbikëqyrjes Policore

0
Kryeministri Edi Rama ka emëruar Drejtorin e Agjencisë së Mbikëqyrjes Policore, Muhamet Rrumbullaku.Kreu i ri i AMP, ka një karrierë 29-vjeccare në strukturat e...

Hiqet ora policore! Vendimet e reja të Komitetit Teknik të Ekspertëve

0
Komiteti Teknik i Ekspertëve është mbledhur ditën e sotme, ku po njoftohen të dhënat e fundit mbi pandeminë e COVID-19 në vend. Kryetarja e Komitetit Teknik...

Hiqet ora policore pas gati 2 vjetësh, në Tiranë u festua...

0
Pas gati dy vjetësh është hequr ora policore në Shqipëri. Komiteti Teknik i Ekspertëve vendosi të heqë plotësisht kufizimin e lëvizjes për qytetarët.Nga dje,...

“Ora policore e pakuptimtë” / Alimehmeti: Masat duhet të ishin rishikuar...

0
Vendimet e fundit të Komitetit Teknik të Ekspertëve për pacientët e infektuar me Covid-19 që do të qëndrojnë më pak ditë në izolim dhe...

Kina forcon praninë policore jashtë konsullatës amerikane në Chengdu

0
Të dielën jashtë konsullatës amerikane në qytetin Chengdu të Kinës, u vu re një prani e madhe e forcave të sigurisë ndërsa stafi amerikan...

Edhe në Fushë Kosovë po zbatohet “ora policore”

0
Që nga dita e sotme edhe komuna e Fushë Kosovës i’u është nënshtruar masave të reja rreth lirisë së lëvizjes nga Qeveria e Kosovës. Njësoj...

Amerikanët, në masë kundër qëndrimit të presidentit ndaj reformave policore

0
Një anketë e fundit tregon se pjesa më e madhe e amerikanëve nuk janë dakord me qëndrimin e presidentit për reforma në radhët e...

Rrethohet Tropoja, forca të shumta policore zbarkojnë në qytet

0
Një aksion policor po zhvillohet në këto momente në veri të vendit. Forca të shumta policore mësohet se kanë zbarkuar në këto moment në Tropojë. Burime...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS