17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Policja

Etiketim: policja

Video/ 200 euro për një aplikim, kush është policja që zhvat...

0
Gruaja që shihni në këto pamje ushtron detyrën e operatores së zyrës së shërbimit ndaj qytetarëve në policinë e Tiranës. Quhet Erinda H. dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS