19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet PoliciseEmri

Etiketim: policiseEmri

I denuar 18.4 vite, prangoset fieraku, detajet e policise.Emri

0
Kapet dhe ndalohet një shtetas i shpallur në kërkim ndërkombëtar, i dënuar me 18 vite e katër muaj burg. Gjatë aksionit të policisë është sekuestruar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS