9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Policie

Etiketim: policie

Armë, radio policie e dokumente të flasifikuara / Arrestohen dy të...

0
Dy persona janë arrestuar në Tiranë, pasi lëviznin me armë zjarri në makinë. Shtetasve me iniciale K. Gj., 25 vjeç dhe F. K., 22 vjeçe...

Në pritje të DEA-s amerikane/ Flasin prokurorë dhe zyrtarë policie: Çfarë...

0
Një postbllok i Policisë Rrugore ka mbirë prej pesë ditësh në hyrjen e Terminalit Lindor në Portin e Durrësit, ku historikisht janë shkarkuar mineralet....

Dhuna ndaj policëve/ Në një vit 164 punonjës policie janë kundërshtuar,...

0
Gjatë këtij viti 164 punonjës policie janë kundërshtuar gjatë punës së tyre nga qytetarë të kapur në shkelje.Jo rrallë here gjatë kësaj kundërshtie, ata...

Dhunohen dy efektivë policie, ndaluan një makinë që po kryente manovra...

0
Dy punonjës policie janë dhunuar mbrëmjen e djeshme nga tre persona, që udhëtonin me një makinë të cilën blutë e vunë re se po...

“Nuk ka vrarë veten”/ Vrasja e 16 vjeçares shqiptare, familjarët: Kishte...

0
Para kamerave prindërit e 16 vjeçares shqiptare Maria Hyseni që u gjet e vdekur para tre ditësh në oborrin e kishës së Shën Ilias...

Mega operacioni Itali-Shqipëri/ Detaje- 280 forca policie shqiptare, përqëndrohen në Tiranë...

0
Një mega operacion i përbashkët mes policisë  italiane dhe policisë shqiptare  ka mundësuar shkatërrimin e një grupi të strukturuar kriminal , që kryente trafik...

Mega operacioni mes Italisë dhe Shqipërisë/ Detaje- 280 forca policie shqiptare,...

0
Një mega operacion i përbashkët mes policisë  italiane dhe policisë shqiptare  ka mundësuar shkatërrimin e një grupi të strukturuar kriminal , që kryente trafik...

Atentatori me rroba policie! Dalin pamjet e ekzekutimit të biznesmenit shqiptar...

0
Atentatori me rroba policie! Dalin pamjet e ekzekutimit të biznesmenit shqiptar në Kurbin Syri.net siguron pamjet nga momenti i vrasjes së dyfishtë në Kurbin, ku...

Durrës/ Kontrolle me dron dhe 80 forca policie në aksionin anti...

0
Policia e Durrësit zhvilloi një kontrolli masiv i territorit, me qëllim evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e kultivimit të bimëve narkotike. ...

Pamjet me dron/ 95 punonjës policie në terren për operacionet anti...

0
Vijon kontrolli masiv i territorit për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike. Strukturat e Policisë po përdorin dronët për monitorimin e zonave të thella...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS