10.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Policia e kosoves

Etiketim: policia e kosoves

Rasti tragjik në Klinë, reagon Gold AG: Ata që e vranë ta marrin dënimin e merituar

Rasti tragjik në Klinë, reagon Gold AG: Ata që e vranë...

0
Mbrëmë (e enjte) nga të shtënat me armë zjarri në Klinë ka mbetur i vrarë një person dhe dy të tjerë të plagosur, teksa...

Arrest me burg për 17 policë shqiptarë të akuzuar për korrupsion...

0
Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK) në Shqipëri ka njoftuar sot se ka lëshuar mandat arresti për 17 punonjës të policisë...

Arrestimet në Morinë, Çuçi: Të vendosur për pastrimin e policisë shqiptare...

0
Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi ka reaguar sot pas një vale arrestimesh të punonjësve të policisë të Shqipërisë dhe Kosovës në përmbyllje të një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS