16.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Polaku

Etiketim: polaku

E rëndë, polaku i vë flakën vetes para parlamentit (Video)

0
Një burrë 48-vjeç është spërkatur me benzinë dhe më pas i ka vënë flakën veten. Ngjarja e rëndë ka ndodhur para parlamentit polak në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS