17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Poklek

Etiketim: Poklek

Mehaj me VV-në e Drenasit bëjnë homazhe në Poklek dhe Çikatovë...

0
Në 23 vjetorin e masakrës së Poklekut dhe Çikatovës së Vjetër, ministri i mbrojtjes Armend Mehaj dhe aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje, qendra në Drenas...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS