21.5 C
Tirana
E hënë, 29 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Pokal

Etiketim: Pokal

Bayerni mposht Bayerin – fiton kupën e Gjermanisë, DFB Pokal

0
Bayerni tregon supremacinë në Gjermani. Vetëm pak kohë pasi siguroi titullin e tetë radhazi në Bundesligë, ekipi më i madh gjerman shtoi një tjetër trofe...

Bayern – Bayer, finalja e DFB Pokal

0
Bayerni i Mynihut dhe Bayeri i Leverkusenit do të ndeshen në finalen e madhe të kupës së Gjermanisë. Sonte u konfirmua edhe finalisti i dytë,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS