23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Pohon

Etiketim: pohon

Ish-e fejuara Jennifer Grey pohon se Depp ishte jashtëzakonisht xheloz dhe paranoik

Ish-e fejuara Jennifer Grey pohon se Depp ishte jashtëzakonisht xheloz dhe...

0
Ylli i filmit "Dirty Dancing", Jennifer Grey, ka kujtuar marrëdhënien turbulente me ish-të fejuarin Johnny Depp.Në memoaret me titull "Out of the Corner", ajo...
Liam Neeson pohon se për shkak të rolit të ri vazhdimisht mendon për gjendjen e Bruce Willis

Liam Neeson pohon se për shkak të rolit të ri vazhdimisht...

0
Aktori Liam Neeson, për shkak të rolit në filmin e ri, është përballur me një realitet të vështirë që prek njerëzit e moshës së...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS