19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Pogaçe

Etiketim: Pogaçe

Pogaçe e gërryer: Specialitet fshati!

0
Pogaçja e gërryer, specialitet fshati, emrin e ka marrë për shkak se pas pjekjes gërryhet me anën vrazhdë të rendesPërbërësit:- pak më shumë se...

Pogaçja e mbushur me mish të bluar: Shumë e mirë, por...

0
Këtij kombinimi të përsosur të aromave dhe shijeve nuk mund t'i rezistojnë as llupësit më të mëdhenjPërbërësit:- 20 g tharm,- pak sheqer,- pak kripë,-...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS