26.5 C
Tirana
E hënë, 16 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Podujeves

Etiketim: Podujeves

Komuna e Podujevës dhe Halil Kastrati fillojnë të ndërtojnë shtëpi për...

0
Kryetari në detyrë në Podujevë, Nexhmi Rudari, bashkë me Halil Kastratin, kanë filluar të ndërtojnë shtëpi për 26 familje. Këtë e ka lajmëruar, Rudari, përmes...

​KEDS i jep pamje të re fshatit piktoresk të Podujevës

0
Mirovci, një fshat i Podujevës në cep të kufirit veriperëndimor të Kosovës me Serbinë, tash e tutje do të ketë furnizim më kualitativ me...

Komuna e Podujevës apelon tek qytetarët të mos mbajnë të pame

0
Në mesin e shumë komunave në vend edhe komuna e Podujevës ka të prekur me koronavirus. 80 vjeçari, Sheqir Osmani, nga Podujeva dje ka humbur...

QKMF-në e Podujevës ka pranuar një donacion nga KFOR-i amerikan

0
Nënkryetari i Komunës së Podujevës, Nexhmi Rudari, KFOR-i amerikan për QKMF-Podujevë. Donacioni përfshinë material mbrojtës medicinal për stafin e QKMF- Podujevë, dorëza, maska, uniforma komplete,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS