26.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Podujevën

Etiketim: Podujevën

Mbeturinat vazhdojnë ta “ngufasin” Podujevën

0
Mbeturinat dhe deponitë ilegale po vazhdojnë të jenë prezente në Podujevë, nëpër rrugë, parqe dhe vende tjera publike. Madje, bërlloku vend e pa vend po...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS