14.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Pneumonia

Etiketim: Pneumonia

Çka është pneumonia e rëndë, të cilën po e shkakton koronavirusi...

0
Pacientëve me koronavirus u zhvillohet pneumonia në mushkëri, e cila është një gjendje serioze dhe që mund të jetë edhe vdekjeprurëse. Madje, sipas kontastimeve të fundit...

Pneumonia po shkakton më shumë vdekje se koronavirusi në Kazakstan

0
Një epidemi pneumonie që konsiderohet ‘më fatale’ se koronavirusi po përhapet në Kazakstan, njoftonin zyrtarët e ambasadës kineze atje. Autoritetet kazake e kanë...

Çdo 39 sekonda Pneumonia vret një fëmijë

0
Pneumonia, vrasëse fëmijësh dhe epidemi e harruar, kjo sëmundje e rrugëve të frymëmarrjes, vitin e kaluar, ka qenë shkaktare e vdekjes së një fëmije...

Pneumonia vret një fëmijë çdo 39 sekonda

0
Pneumonia, vrasëse fëmijësh dhe epidemi e harruar, kjo sëmundje e rrugëve të frymëmarrjes, vitin e kaluar, ka qenë shkaktare e vdekjes së një fëmije...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS