27.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Plotësuar

Etiketim: plotësuar

“Parajsa ime”, Miriam Cani ndihet e plotësuar pranë dy fëmijëve të...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Miriam Cani dhe bashkëshorti i saj Alban Skënderaj, janë një ndër çiftet më të dashura për publikun. Nga dashuria e tyre...

E drejta për të jetuar të jepet vetëm një herë, jetoje...

0
Unë jam përkufizimi më i mirë i një personi që është përpjekur të kënaq të tjerët. Ka qenë gjithmonë pjesë e imja t’i ndihmoja...

Starova: Reforma zgjedhore ka defiçite, nuk mund të quhet si kusht...

0
Në një intervistë për Ora News, ish-ministri i jashtëm Arian Starova tha se Shqipëria nuk po bën hapa para drejt integrimit drejt Bashkimit Europian. 1...

Shoqata e Transportit përgënjeshtron Manastirliun: Nuk janë hequr kufizimet, kërkesat s’janë...

0
Shoqata Kombëtare e Transportit Qytetas deklaroi se nuk Unioni i Operatorëve të Transportit Publik nuk mundet të rifillojë shërbimin për sa kohë nuk është...

Murrizi: Braktisim konferencën e kryetarëve, nuk votojmë arnime pa u plotësuar...

0
Ka zgjatur një orë takimi mes kreut të Kuvendit, Gramoz Ruçi dhe deputetëve të opozitës parlamentare, por nuk është arritur asnjë dakordësi për tre...

Murrizi: Braktisim konferencën e kryetarëve, nuk votojmë arnime pa u plotësuar...

0
Ka zgjatur një orë takimi mes kreut të Kuvendit, Gramoz Ruçi dhe deputetëve të opozitës parlamentare, por nuk është arritur asnjë dakordësi për tre...

Transporti – qeverisë: Nuk rifillojmë punë më 15 qershor, pa u...

0
Shoqata Kombëtare e Transportit Qytetas dhe Shoqata e Transportit Ndërqytetas dhe Rrethqytetats i kanë vendosur katër kushte qeverisë nësed duhet të fitifillojnë punë më 15...

Rasti i abuzimit/ Rojet e shkollave thirren për të plotësuar formularin...

0
Pas rastit të abuzimit të një roje shkolle me një nxënëse të mitur, kanë ardhur reagime të forta nga radhët e politikës. Së fundmi...

PE: “Gabim Strategjik”, Shqiperia dhe Maqedonia e Veriut i kane plotesuar...

0
  BRUKSEL Zbardhet rezoluta e PE-së për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut për hapjen e negociatave me Bashkimi...

Deklarata e CDU-CSU/ Bardhi: Mesazh i qarte i Berlinit! Pa plotesuar...

0
Nënkryetari i grupit parlamentar të CDU / CSU Johann Wadephul dhe relatori përgjegjës, Christian Schmidt kanë reaguar ditën e sotme me një deklaratë të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS