14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Pleqërisë

Etiketim: pleqërisë

“Martohu se je në fillimet e pleqërisë”, Anxhela Peristeri ‘konfliktohet’ dhe...

0
Këngëtarja shqiptare Anxhela Peristeri është munduar gjithmonë që ta mbajë sekret jetën personale. Këngëtaren e ngacmojnë shpesh për këtë pjesë dhe për martesën. Në foton...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS