30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Pleq

Etiketim: pleq

Ditëlindja e divës, bëhet 51 vjeçe, por është idol për fëmijë,...

0
Sot feston ditëlindjen ikona e muzikës dhe e dukjes, Jennifer Lopez. Këngëtarja e famshme amerikane bëhet 51 vjeçe. J Lo vazhdon të jetë ikonë botërore...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS