26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Plepolli

Etiketim: Plepolli

Plepolli: Kjo gjë po e bën Dritën më të fortë

0
Prishtina i ka thënë pothuajse ‘lamtumirë’ titullit kampion edhe për këtë vit. Drita ka arritur të marr një pikë të madhe në kryeqytet, pasi luajti...

Arsim Plepolli: Urime përvjetori i gazetës ‘Bota sot’ 

0
Ish futbollisti i mirënjohur, Arsim Plepolli, ka fjalë miradije për gazetën kombëtare “Bota sot”.  Plepolli uron 25 vjetorin e gazetës “Bota sot” dhe i dëshiron...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS