24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Plazmën

Etiketim: plazmën

​Bocelli dhuron plazmën e gjakut: Isha i sëmurë me Covid

0
Andrea Bocelli, i prekur dhe ai nga koronavirusi, shkoi sot në qendrën e grumbullimit të spitalit Cisanello në Pisa për të dhuruar plazmë në...

Ishte i prekur me COVID-19, Andrea Bocelli dhuron plazmën e tij...

0
Andrea Bocelli, tenori i famshëm i operës italiane, ka dhuruar plazmën e gjakut për të ndihmuar në luftimin e koronavirusit pasi zbuloi se ai...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS