16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Plazma

Etiketim: plazma

Covid-19 dhe plazma hiperimune, ja pse duhet të merrni informacione nga...

0
Presidenti i AVIS Nazionale, Gianpietro Briola, është rikthyer edhe një herë për të folur rreth plazmës hiperimune të përdorur në terapinë e disa pacientëve...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS