17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Plazhet

Etiketim: plazhet

FOTO/ Masat anti-COVID! Qytetarët e turistët në Spanjë në radhë për...

0
Spanja është një nga vendet më të prekura në botë nga kjo pandemi e koronavirusit. Mirëpo kohët e fundit, numri i vdekjeve dhe të...

Plazhet me Te Rrezikshme ne Bote !

0
Plazhet me Te Rrezikshme ne Bote !

Jennifer Garner, sërf me djalin e saj në plazhet e Malibusë

0
Me motin e verës që erdhi, Jennifer Garner duket thjeshtë e gëzuar që po qetësohet në valët e oqeanit. Aktorja 48 vjeçe, është parë të...

Plazhet në Vlorë nuk kanë vrojtues

0
Ky sezon veror duket se ka nisur dhe do të përfundojë pa vrojtues plazhi. Mungesën e vënë re vetë pushuesit, kryesisht në plazhet publike të...

Turizëm në kohë pandemie/ Dritan Neli: Në fundjavë plazhet dhe hotelet...

0
Kryebashkiaku i Vlorës, Dritan Leli në një intervistë për ‘’Real Story’’, ka përshkruar se si po bëhet turizmi në qytetin bregdetar gjatë kësaj kohe...

Stuhia u prish planet pushuesve në plazhet e Jugut, dyndje në...

0
Moti i keq ka përfshirë zonen e bregdetit ndersa reshjet e stuhia jane pare edhe plazhin e Borshit në Vlorë ka larguar në bregdeti...

Plazhet, kush shkel rregullat gjobitet deri në 700 mijë lekë

0
Gjoba të reja dhe masa të rënda shtrënguese për operatorët në plazhe që nuk respektojnë masat e sigurisë dhe të distancimit social. Është zbardhur...

Plazhet në Shqipëri, kush shkel rregullat gjobitet deri në 700 mijë...

0
Gjoba të reja dhe masa të rënda shtrënguese për operatorët në plazhe që nuk respektojnë masat e sigurisë dhe të distancimit social. Është zbardhur...

Foto/ Qershori më i nxehtë i 40 viteve të fundit, britanikët...

0
Mijëra britanikë kanë populluar plazhet këtë mesjavë. Britania po regjistron temperatura rekord dhe këto ditë qershori janë konsideruar si më të nxehtat në 40...

‘Harrojnë’ Covid, çfarë thonë pushuesit për plazhet në Shqipëri

0
Sezoni turistik ka nisur në Shëngjin. Pushuesit nga Kosova dhe nga qytete të tjera të vendit janë vizitorët e parë që po respektojnë masat...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS