26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Platformat

Etiketim: platformat

Franca me ligj që detyron platformat online të fshijnë përmbajtjen me...

0
Dhoma e ulët franceze ka miratuar një ligj kontravers që do të kërkojë nga rrjetet sociale dhe platformat e ndryshme online të heqin postimet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS