23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Plastik

Etiketim: plastik

“Quhesh plastikë dhe silikon”, Luana Vjollca në projektin e ri flet për paragjykimet ndaj ndryshi…

“Quhesh plastikë dhe silikon”, Luana Vjollca në projektin e ri flet...

0
Po punonte prej më shumë se një viti për projektin e ri, i cili kësaj radhe nuk kishte të bënte drejtpërdrejt me televizionin.Me më...
Katie Price vazhdon të tregojë rezultatin e operacionit të fundit plastik përmes paraqitjeve prov…

Katie Price vazhdon të tregojë rezultatin e operacionit të fundit plastik...

0
Katie Price tregoi rezultatet e operacionit të saj të 14-të të gjoksit teksa përpiqej të mbante asetet e saj të reja në bikini të...

Digjet fabrika e plastikës në Obiliq

0
Fabrika e plastikës e cila gjendet në Obiliq është përfshirë nga zjarri.Në pamjet që lexuesit kanë dërguar shihet se nga ndërtesa e kësaj fabrikë...

Zjarr në fabrikën e plastikës në Obiliq

0
Ekzistojnë lloje të ndryshme të inteligjencës - disa janë të lindura, dhe disa i fitojmë gjatë jetës.Disa njerëz instinktivisht dinë të reagojnë në situata...

Justin dhe Hailey hedhin në gjyq kirurgun plastik që foli rreth...

0
Justin dhe Hailey Bieber do të ndërmarrin masa ligjore ndaj një kirurgu plastik nga Beverly Hills, për shkak të disa gjërave që tha në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS