27.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Plaste

Etiketim: plaste

Ava Max pas paraqitjes në MTV EMA: Zemra ime ishte gati...

0
Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Ava Max, është pa diskutim sensacioni ndërkombëtar i vitit. Ajo së fundmi, i krenoi të gjithë shqiptarët me paraqitjen e saj...

Basha: ‘Rama puthet me Mogherinin dhe thote plaste armiku’ – Lajmi...

0
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha tha se Edi Rama vazhdon propagandën e tij, duke thënë se qeveria ka bërë detyrat,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS