14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Plasin

Etiketim: plasin

Plasin gjobat/ Policia aksion për mbylljen e lokaleve pas orës 23:00,...

0
Në qytetin e Beratit policia ka zbritur mbrëmë vonë në terren drejt të gjitha bareve dhe restoranteve. Uniformat blu bashkë me inspektorët e Drejtorisë...

Bes Kallaku president pas 1 viti? Stresi nuk e kursen batutën,...

0
I ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ishte Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi. Aktori i humorit, Bes Kallaku, njihet si një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS