18.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Planifikuara

Etiketim: planifikuara

Spitalet rajonale rifillojnë punën me operacionet e planifikuara

0
Spitalet rajonale dhe universitare në të gjithë vendin hapen sot dhe rifillojnë kryerjen e operacioneve të planifikuara më parë dhe që ishin shtyrë për...

Manastirliu: Nga 18 maji nisin operacionet e planifikuara, Sanatoriumi kthehet në...

0
“Nga data 18 maj do të rifillojnë gradualisht operacionet e planifikuara, në spitalet rajonale dhe universitare”. Është kjo deklarata e bërë nga ministrja e Shëndetësisë,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS