26.5 C
Tirana
E hënë, 16 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Planifikonin

Etiketim: planifikonin

Në këtë vend planifikonin ta mbanin dasmën JLo dhe Alex

0
Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë vendosur ta shtyjnë dasmën për shkak të koronavirusit. Alex Rodriguez i propozoi Jennifer Lopezit gjatë një pushimi romantik në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS