14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Plakut

Etiketim: Plakut

​17 vjet nga ndarja e Komandant Plakut

0
Sot mbushen 17 vjet prej ndarjes nga jeta e Komandant Xheladin Gashi-Plakut.Plaku ishte njëri nga themeluesit e celulave të para të UÇK-së, si dhe...

Masakrimi i Dukat Plakut 2 ditë më parë në Dibër, jepet...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur tre ditë më parë në Dibër, ku pas një sherri mes të rinjve ka mbetur i vrarë një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS