14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Plagëzat

Etiketim: Plagëzat

Plagëzat në gojë. Kur duhet të shkoni te mjeku

0
Plagëzat në mukozën e gavrës së gojës quhen afta. Më së shpeshti shfaqen nga ana e brendshme e buzëve dhe faqeve, por mund të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS