30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Plaçkiti

Etiketim: plaçkiti

2 arrestime në Vlorë/ Njëri plaçkiti turistin anglez dhe tjetri pagoi...

0
Janë arrestuar dy persona në Vlorë për dy vepra të ndryshme penale. 19-vjeçari L.A., banues në Prishtinë, është arrestuar pasi ka paguar karburantin me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS