27.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Plaçkit

Etiketim: plaçkit

Flet Alli, një ditë pasi u plaçkit nën kërcënimin e thikës...

0
Mesfushori i Tottenhamit dhe Anglisë, Dele Alli, ka thënë se është mirë dhe i ka falënderuar të gjithë për mbështetjen, pasi u plaçkit dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS