20.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Pjet

Etiketim: Pjet

Sot, në qytetin e Krumës së Hasit është inauguruar shtatorja e...

0
Imzot Pjetër Bogdani për katër decenie të tëra është deshmuar jo vetëm si një doktorant i filozofisë dhe i teologjisë të njohur nga Roma...

Me rastin e 1-vjetorit të vdekjes së Nua Pjetër Bicit

0
Me 14 prill të vitit 2021 ndërrroi jetë Nua Pjetër Bici, në moshën 77-vjecare në spitalin e Shkodrës. Nua Pjetër Bicin e njoha para...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS