23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Pjesëtarin

Etiketim: pjesëtarin

“Askush s’mund ta kuptojë dhimbjen”, Stresi dhe Keisi humbin pjesëtarin më...

0
Në llogarinë e tij në Instagram, Stresi ndau me ndjekësit një lajm që e pikëlloi pa masë. Qeni i tij Dei ndërroi jetë disa orë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS