30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Pjesëtarë

Etiketim: pjesëtarë

Elbasan/ Grupi i drogës i shkatërruar 1 muaj më parë, policia...

0
Policia e Elbasanit ka finalizuar operacionin e koduar “Domosdova” nga i cili u arrestuan 5 persona, ndërsa sot po në kuadër të këtij operacioni...

Goditet banda shqiptare e vjedhjes së skafeve në Greqi, arrestohen 8...

0
Goditet në Greqi një bandë shqiptarësh që vidhnin skafe. Operacioni i policisë greke u përqendrua në Patra, Agrinjo, Astako dhe Ksiromero Aitiloakarnania. Mësohet se...

Të vetëflijuara në banesë nënë e bijë/ Reagojnë “Dëshmitarët e Jehovait”:...

0
Një ngjarje e rëndë tronditi kryeqytetin mbrëmjen e djeshme pasi në Kombinat u gjetën të vrara, nënë e bijë Zhaneta dhe Anisa Josifi, të...

Një tjetër klub evropian ka njoftuar për pjesëtarë të prekur…

0
Një tjetër klub evropian ka njoftuar për pjesëtarë të prekur nga koronavirusi. Klubi i Kategorisë së Tretë të Gjermanisë, Kaiserslautern, ka njoftuar se në testet të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS