14.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Pjeprin

Etiketim: pjeprin

Mënyrat më të sakta si të zgjidhni pjeprin e pjekur dhe...

0
Pjepri është një frut i freskët i stinës që mbush tryezat me ngjyrë, aromë dhe shije. Në larminë e frutave që gjenden në treg, pjepri...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS