20.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Pixel

Etiketim: Pixel

Google ka prezantuar Google Pixel 6a

0
Google ka prezantuar Google Pixel 6a, një opsion që vlerësohet si "më i përballueshmi" në linjën Pixel 6.Sipas të dhënave, Pixel 6a përmban një...

Fotografitë e para të Google Pixel 5 kanë mahnitur të gjithë

0
Nëse fotot janë reale, Google Pixel 5 vjen me një surprizë që do të nënkuptojë një hap prapa. Ndërsa Google Pixel 4a po vazhdon të...

Google ndërpret prodhimin e Pixel 3a

0
Telefonat inteligjentë nga Google konsiderohen të fuqishëm, por të shtrenjtë. Vitin e kaluar, megjithatë, grupi lëshoi Pixel 3a dhe Pixel 3a XL, dy alternativa relativisht...

Google Pixel 4a me çmim të lirë nuk shfaqet deri në...

0
Telefoni i lirë Android duhet të ishte prezantuar shumë kohë më parë, por nuk do të shfaqet deri në tetor të këtij viti. Në fakt,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS