17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Pista

Etiketim: pista

Ndryshon pista e hetimit/ Atentati ndaj Paplekajt në Durrës, hetuesit dyshojnë...

0
Durrës- Një atentat i mbetur në tentativë ndodhi të shtunën në Shijak të Durrësit. Në shënjestër ishte Orlando Paplekaj,por që shpëtoi pa u prekur...

Atentati në autostradë/ Hetohet pista e re për vrasjen e Iljaz...

0
Zbërthimi i celularit të 37-vjeçarit Iljaz Çali, i cili u ekzekutua me breshëri mbrëmjen e 4 prillit teksa ishte duke udhëtuar në autostradën Tiranë-Durrës...

Fjalët e pista që femrat duan t’i dëgjojnë gjatë seksit

0
E vërteta rreth dhomës së gjumit është se pas dyerve të mbyllura thuhen gjëra të pista dhe bëhen biseda të ndyra. Shumica e njerëzve...

Këpucë të stiluara që të duken të pista

0
Pavarësisht nëse i vishni ato me pantallona të shkurtra vrapimi apo një fustan treçereksh, shumica e veshjeve duken më mirë me një palë Converse. Shumë...

‘Drejtësia’ solli amnistinë, Bushati: Organet e drejtësisë do të garantojnë mosfutjen...

0
Ecuria e reformës në drejtësi dhe injektimi në ekonomi të parave janë 2 arsyet bazë që për PS duhet një amnisti fiskale. Në një...

Bon ton seksual, fjalë të pista dhe një shpullë

0
Për të gjithë ju që nuk e dini fjala bon ton ose galateo do të thotë etikë ose sjellje që janë shumë të rëndësishme...

Inter-Werner, rihapet pista! Liverpool dhuron super “asist”

0
Interi vazhdon që të jetë në garë për Timo Werner. Sipas asaj që shkruan “Gazzetta dello Sport”, sulmuesi i Leipzig ka lënë dyert ende...

Dy pista nga Premier, Higuain tani reflekton edhe pse River Plate…

0
Juventusi e ka ndarë mendjen: Gonzalo Higuain duhet të shitet këtë verë! Bardhezintjë do të kënaqeshin me 18-20 mln euro për kartonin e argjentinasit,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS