17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Piskologen

Etiketim: piskologen

Dafina Zeqiri tregon se ka qenë në depresion dhe ka vizituar...

0
Dafina Zeqiri, ka qenë e ftuara e radhës në emisionin NIN. Këngëtarja, është intervistuar nga moderatori Alaudin Hamiti. E pyetur se a ka pasur ndonjëherë ankth...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS