26.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Pisha

Etiketim: pisha

Dëmtohen pyjet me pisha/ Insektet përhapen me shpejtësi, në 30 vite...

0
Fshati Gjinar në Elbasan është shpallur zonë turistike pikërisht për masivet pyjore me pisha.Mirëpo, në 30 vitet e fundit, pishat janë dëmtuar rëndë nga...

Rrëzohet pisha 400-vjeçare në Divjakë, monumenti i natyrës vizitohej nga shumë...

0
Pisha më e vjetër në Parkun Kombëtar të Divjakës është rrëzuar. Qarku i Fierit ka tashmë një monument natyre më pak.Pisha e vjetër dhe...

Zjarr në Vlorë/ Digjen pisha dhe rrënjë ulliri

0
Sërish zjarr në Vlorë.Mbrëmjen e sotme zjarri ka rënë brenda në qytet.Zjarri ka rënë në zonën e Ujit të ftohtë në afërsi të shkollës...

Dogjën 3 mijë pemë Paulonja dhe 1 hektarë me pisha në...

0
Policia e Fierit identifikon dhe ve në pranga autorin e dyshuar të zjarrvënies në Fermë Roms ku u dogjën 3000 pemë Paulonja.Gjithashtu, nga Policia...

Dogjën 5 ha pisha e shkurre, izolohen flakët në malin Manati...

0
Rreth orës 9:00 të ditës së sotme është bërë i mundur izolimi i vatrës se zjarrit që përfshiu një ditë më parë malin në...

Një zjarr i madh përfshin pyllin në Fan të Mirditës, digjen...

0
Një zjarr i madh ka rënë në afërsi të fshatit Xhuxhë në pyllin me pisha. Flakët vijojnë të jenë të përmasave të mëdha të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS