26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Pisët

Etiketim: pisët

“Akt i rrezikshëm për stabilitetin e vendit”, Opozita e Bashkuar: Rama...

0
Menjëherë pas përfundimit të mbledhjes së Këshillit Politik ka reaguar edhe opozia e bashkuar. Me një deklaratë të fortë, opozita e bashkuar paralajmëron se...

Basha në Kombinat: Rama po provon çdo lojë të pisët politike

0
Kryetari i Partisë Demokratike ka zhvilluar një takim në një masoneri në zonën e  Kombinatit në Tiranë për të diskutuar mbi situatën e krijuar...

“Rama po luan pisët për të hequr vëmendjen nga…”/ Basha: Vendi,...

0
Kreu i PD Lulizm Basha ka qenë sot në një fasoneri në zonën e Kombinatit në Tiranë, ku ka dëgjuar shqetësimin e sipërmarrësit dhe...

“Shkoi te Real-i falë një loje te pisët”

0
Ish-presidenti i Barcelona-s, Joan Gaspart, është kthyer të flasë për një nga transferimet më të diskutuara në historinë e futbollit, atë të Luis Figo-s...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS