16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Pirlo

Etiketim: Pirlo

Pirlo i gatshëm ta marrë drejtimin e U-23 të Juventusit

0
Andrea Pirlo është pajtuar që të marrë drejtimin e skuadrës U-23 të Juventusit, me mundësi që një ditë të bëhet trajner në skuadrën e...

Pirlo pranon ta marr detyrën e trajnerit te Juventus

0
Andrea Pirlo ka pranuar të marrë përgjegjësinë e skuadrës së Juventusit U-23, me qëllim që ndoshta të bëhet një ditë trajner i ekipit të...

Pirlo trajner i Juventusit

0
Andrea Pirlo do të bëhet trajner i skuadrës U23 të Juventusit. Ish-mesfushori do të përgatis gjeneratën e re të Zonjës së Vjetër në sezonin e...

Andrea Pirlo merr drejtimin e Juventusit

0
Andrea Pirlo rikthehet tek Juventus, por tani në rolin e trajnerit. Ish-mesfushori i shquar italian do të stërvisë Juventusin U-23 nga sezoni i ardhshëm. Siç raportohet...

Andra Pirlo merr drejtimin e Juventusit

0
Andrea Pirlo rikthehet tek Juventus, por tani në rolin e trajnerit. Ish-mesfushori i shquar italian do të stërvisë Juventusin U-23 nga sezoni i ardhshëm. Siç raportohet...

Në këtë datë, tetë vite më parë Andrea Pirlo i uli...

0
Ishte viti 2012 dhe Anglia po përballje me Italinë në kuadër të Kampionatit Evropian. Në atë kohë, Tre Luanët ishin duke u udhëhequr nga Roy...

Ky është ‘Pirlo i ri’ e konfirmon edhe legjenda

0
“Tonali është më i kompletuar se Pirlo”, e konfirmon vetë legjenda. Ish-mesfushori legjendar italian, Andrea Pirlo, komentoi deklaratat e tifozëve se Sandro Tonali është i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS