14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet PIPOS

Etiketim: PIPOS

Sondazhi PIPOS zbulon kush e fiton Bashkinë Vorë në zgjedhjet lokale...

0
Shtëpia e Lirisë, LSI dhe Sali Berisha, nuk duket se i afrohet asnjë bashkie si potencial për të fituar në këto zgjedhje.Kompania Pipos Prishtina,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS