17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Piolin

Etiketim: Piolin

Sacchi e lartëson Piolin

0
Arrigo Sacchi, ish trajneri i Milanit, ka folur nëpërmjet Gazzetta dello Sport për Milanin dhe Stefano Piolin, trajnerin kuqezi që po befason të gjithë...

Sacchi i befasuar me Piolin dhe transformimin e Milanit

0
Legjenda e Milanit, Arrigo Sacchi, ka thënë se trajneri aktual i Rossonerëve, Stefano Pioli, e ka befasuar dhe ka qenë protagonist në rikthimin e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS