16.5 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Pinin

Etiketim: pinin

Dëshmia e pronares së klubit të natës: ‘Futeshin te dhoma poshtë...

0
“Kam parë klientë që ngriheshin nga tavolina dhe futeshin në dhomën pranë banakut . Ata thithnin përmes hundës pluhur të bardhë që e kishin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS