20.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Pilotë

Etiketim: pilotë

Ministri: Një në çdo 3 pilotë në Pakistan kanë liçencë fallco

0
Më shumë se 30% e pilotëve të aviacionit civilë në Pakistan kanë liçenca false dhe nuk janë të kualifikuar të fluturojnë, tha sot ministri...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS