23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Pikturohem

Etiketim: pikturohem

A do të bëhet Rama mbret? Kryeministri: Nuk dua të pikturohem...

0
Kryeministri Rama në daljen e sotme para gazetarëve tha se marrëveshja e 5 qershorit është në parlament dhe është futur në procedurë. Pyetur nëse këto...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS