27.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Piktura

Etiketim: piktura

Piktura e famshme e Marilyn Monroe thyen rekord shitjeje prej 195 milionë dollarësh

Piktura e famshme e Marilyn Monroe thyen rekord shitjeje prej 195...

0
Piktura e famshme e Andy Warhol e Marilyn Monroes është shitur në ankand për 195 milionë dollarë (185 milionë euro), duke e bërë atë...

“Ecim së Bashku”/ Ekspozita me pikturat, fondet do të shkojnë në...

0
Ditën e sotme është hapur ekspozita me 100 piktura të punuar nga fëmijët e spektrit autik. 27 fëmijë kanë sjell në tablo dhe telajo vepra...

Foto/ Si u përjetua izolimi gjatë Covid-19, ekspozitë me foto dhe...

0
Në internet u bë një ekspozitë artistike me foto dhe piktura ku tregonin momentet e karantinës gjatë pandemisë së Covid-19. Në këtë ekspozitë morën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS