16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Piketuarit

Etiketim: piketuarit

Vjedhje dhe kultivim narkotikësh/ Kush janë katër të piketuarit e radhës...

0
Në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020, vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit. Në kuadër të zbatimit...

Vrasje dhe prodhim narkotikësh/ Kush janë 4 të piketuarit e radhës...

0
Në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020, vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit. Në kuadër të zbatimit...

Trafik droge e krijim organizatash kriminale/ Kush janë të piketuarit e...

0
Në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020, vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit. Në kuadër të zbatimit...

Prostitucion, trafikim i narkotikëve dhe të tjera, kush janë të piketuarit...

0
Në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020, vijon Operacioni Forca e Ligjit. Në kuadër të zbatimit të Ligjit...

Të dënuar për krime të rënda/ OFL zbarkon në Tiranë e...

0
Në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020, vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit. Në kuadër të...

Vrasje dhe drogë! Kush janë katër të piketuarit e radhës nga...

0
Vijon Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020. Në kuadër të zbatimit të...

Vrasje dhe trafikim narkotikësh, kush janë tre të piketuarit e radhës...

0
Vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020. Në kuadër të zbatimit...

Enver Bajri dhe Emrah Plaku të piketuarit e radhës nga OFL,...

0
Vijon Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020. Në kuadër të zbatimit të Ligjit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS